חדשות ומבצעים

ברוכים הבאים

שלום לכם ותודה שביקרתם באתר החדש שלנו,
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


התחדשנו

הגיע מלאי חדש של דברים יפים ביותר, הנכם מוזמנים להיכנס ולהתרשם, וליצור קשר עימנו.


פרטי התקשורת

טל: 039600319

פקס: 039600317

נייד:0527633061, 0527618402

דוא"ל: quittbros@012.net.il

כתובת: מחסני היבואן יעקב לנדא 6 בני ברק פתוח בתיאום בלבד

צמחייה דקורטיבית

משרד מטופח יכול להשפיע באופן חיובי על דעתם של הנכנסים אליו ויכול לגרום ליותר אנשים להפוך מלקוחות פוטנציאלים ללקוחות של ממש, ולכן בהחלט כדאי להשקיע בעיצוב המשרד. זה נכון שניתן לעשות זאת על ידי בחירת רהיטים מרשימים ושילובי צבעים, אך אין כמו צמחיה דקורטיבית כדי לגרום לכל חלל באשר הוא להיות מיוחד ומרשים.

איזו צמחיה דקורטיבית לבחור

מעבר לכך שניתן לשלב בכל משרד, לובי או אולם אירועים צמחים רגילים שניתן לראות בכל מקום, אפשר גם לפנות לקבלת שירות בתחום של צמחיה דקורטיבית, שכן צמחיה שמטרתה להיות דקורטיבית היא בדרך כלל הרבה יותר מרשימה. ניתן להזמין על פי דרישת הלקוח עצים גבוהים במיוחד, קקטוסים מיוחדים, צמחים בצורות שונות ואפילו בכל צבע שיכול להתאים לחלל שאותו רוצים לעצב. מעבר לכך שצריך לבחור את הצמחייה שתהפוך את המקום ליותר יפה ומעוצב, יש להתייחס גם לסידור שלה במרחב כיוון שיש לכך משמעות והשפעה על התוצאה הסופית.

בחירה הצמחייה המתאימה

אין ספק שלא פשוט לבחור את הצמחייה המתאימה מתוך כל כך הרבה בחירות של צמחיה דקורטיבית, ולכן מומלץ לפנות לקבלת שירות מקצועי בתחום. אנשי המקצוע שעוסקים בייבוא ושיווק של צמחיה דקורטיבית יכולים גם לעזור בעיצוב המשרד או החלל שאותו רוצים לעצב, ושירות כזה יכול לעשות את ההבדל. ניתן לקבל ייעוץ והמלצות לגבי בחירת הצמחייה המתאימה יותר וגם לגבי השלב בו צריך להעמיד כל עציץ וצמח במקומו. הצמחייה הדקורטיבית יכולה להיות טבעית או מלאכותית והיא בהחלט מוסיפה לכל מקום בו מעמידים אותה.

צור קשר