חדשות ומבצעים

ברוכים הבאים

שלום לכם ותודה שביקרתם באתר החדש שלנו,
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


התחדשנו

הגיע מלאי חדש של דברים יפים ביותר, הנכם מוזמנים להיכנס ולהתרשם, וליצור קשר עימנו.


פרטי התקשורת

טל: 039600319

פקס: 039600317

נייד:0527633061, 0527618402

דוא"ל: quittbros@012.net.il

כתובת: מחסני היבואן יעקב לנדא 6 בני ברק פתוח בתיאום בלבד

 


צבע ממלא תפקיד חשוב ביותר בחיינו יום יום. אנחנו מתפעלים בראותנו הרכב של צבעים עזים ומותאמים היטב. לעומת זאת ידחו אותנו צבעים "רועשים" או שאין די תיאום ביניהם,
הצבעים גם כן מסמלים רגשות ותחושות, כך למשל הצבע האדום יכול לסמל מסירות, הצהוב שמחה, הלבן תום, וכן הלאה. אנחנו מכנים את צבעי האדום, הכתום והצהוב "צבעים חמים", מעוררים. לעומת זאת צבעי הכחול, הירוק והסגול נקראים "קרים" וגורמים הרגשה של קרירות ושלוה.

 

הפרחים בעולמנו נמצאים במגוון עצום של צבעים ובבואנו לשזור זר שיהיה יפה לעין ומשובב נפש כדאי לשים לב לשני הנושאים הבאים, התאמת הצבעים, הרמוניה.

 

התאמת הצבעים


בבסיס התאמת הצבעים נמצא גלגל הצבעים שמסמל ומגדיר את כל הצבעים וגווניהם מהשחור עד הבהיר מן החם עד הקר. כאן נחלקו הדעות באשר להתאמה, יש הסוברים שעל הצבעים לבטא קודם כל את אישיות המעצב. לכן כדאי לכם לסמוך על טעמכם האישי בלבד ולא להישען על החוקים של גלגל הצבעים עצמו. החוקים האלה, אמנם קיימים, אבל עליכם להיות גמישים למדי כדי להתעלם מהם, אם רגשותיכם וטעמכם מנחים אתכם לכיוון אחר. עם כל זאת גלגל הצבעים יכול להיות לעזר רב במקרים של ספק או אי בטחון, ויש הסוברים שאין לנטות כלל וכלל מההתאמה הנדרשת.

 

בשפת שזירת הפרחים הרכב של שני צבעים הנמצאים זה מול זה בגלגל (צהוב או אדום וירוק) נקרא משלים הצבעים הצבעים הנמצאים בסמוך זה לזה בגלגל, כמו צהוב וכתום או ירוק וכחול, הנם הרמוניים ביניהם, כי יש להם מכנה משותף. ההרכב הזה נקרא אנלוגי או מתאים.

 

הרמוניה


כדי ליצור איזון בצבעי השזירה יש להציב את הפרחים הכהים במוקד ואת הבהירים יותר בהדרגה כלפי חוץ. בשום פנים אין לקבוע בשזירה כתמי צבע ללא הבחנה. מראה זה יעורר רגש של חוסר הרמוניה ואפילו אי שקט. אם החלטתם לשבץ צבעים רבים בשזירה, קבצו כל אחד מהם ושבצו בשזירה צבע לבן כדי ליצור אחידות.

 

בכל שזירה יהיה צבע אחד השליט על יתר הצבעים, מהסיבה הפשוטה, שעינו של המסתכל תתעייף מלהביט בבת אחת בחלוקה שווה של מספר צבעים עזים. ולכן כדאי ליצור הרמוניה שתהיה מושלמת ומשובבת נפש.

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור בעצות והכוונה

 

קויט פרחי וצמחי משי

צור קשר